Szczecin wygrywa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 1.05.2024 | Imieniny obchodzą: Józef, Jeremiasz, Filip

Wiadomości

« powrótSzczecin wygrywa

Szczecin wygrywa

16.01.2010 21:21 - Admin Goście wysoko postawili porzeczkę przed naszą drużyną.Szczecinianie do meczu przystąpili bardzo skoncentrowani, agresywna obrona już od pierwszych minut i skuteczna gra pod koszem pozwoliła AZS-wi wyjść na 6 pkt. prowadzenie po pierwszej kwarcie. Druga kwarta dzięki efektywnej grze Majcherka na dystansie i Mrożka po koszem ,a naszą słabością na linii rzutów wolnych pozwoliła przyjezdnym powiększyć przewagę do 16 pkt. W trzeciej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie ,mino próby agresywnego krycia , goście pokazali kilka szybkich akcji w kontrataku i ponownie powiększyli przewagę.W ostatniej części meczu gra się nieco rozluźniła przez co publiczność mogła zobaczyć indywidualne popisy zawodników.W naszym zespole na uwagę zasługuje udany debiut naszego nowego młodzieżowca K.Mańkowskiego i skuteczna gra G.Kaczmarka.
Konfrontacja z jedną z silniejszych ekip drugiej ligi nie wypadła okazale .Goście byli zespołem lepszym w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła.Do następnego trudnego meczu z AZS Poznań pozostaje tydzień , trzeba się otrząsnąć po tej dotkliwej porażce i wywalczyć zwycięstwo.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko – AZS Radex Szczecin 67-96 ( 13:19,15:25,15:22,24:30)
Punkty zdobywali: Kaczmarek 23(1),Dźwilewski 7(1), Radwański 7,Sularczyk 7,Płatek 5,Lipiński 4, Ulrich 4,Mańkowski 3,Malona 3,Obrzut 2, Wyrwas 2.
Dla AZS-u punktowali :Majcherek Maciej 19(1),Pytyś 17,Mrożek 14,Majcherek Michał 11,Sudowski 10(1),Karaś 8(2),Dudek 6,Balcerek 6,Michalski 2,Prus 2.
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu by Daniel Denys.